کلاس خصوصی - ۲۴ ساعته

۱ زبان آموز + ۱ استاد در کلاس خصوصی
بیش از ۱۲۰۰ استاد در تمامی ساعات شبانه روز برای برگزاری کلاسهای آنلاین در خدمت شما هستند .

کافیه ثبت نام کرده و کلاسها رو شروع کنید

ما که هستیم ؟؟؟

آیا درباره ما اطلاعات زیادی ندارید؟

در ادامه با کالج بین المللی آموزش زبان انگلیسی QQEnglish و نحوه ارائه خدمات ما بیشتر آشنا شوید

تور آموزشی فیلیپین

آیا می دانید ؟؟؟

شما می توانید برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی با استفاده از تور آموزشی و تمامی امکانات رفاهی به بالاترین سطح زبان انگلیسی برسید.

ما که هستیم؟؟؟

کالج آموزش زبان QQEnglishاز سال ۱۹۸۷ درکشور ژاپن فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی آغاز کرده و در سال ۲۰۰۹ پس از  افتتاح بخش بین المللی خود در شهر سبو کشور فیلیپین با قدرت هرچه بیشتر در این مسیر گام برمیدارد

این کالج مفتخر است که با بهره مندی از اساتید مجرب انگلیسی زبان و همچنین هیئت علمی معتبر که از دانشگاههای کمبریج و آکسفورد انگلستان می باشند، با برگزاری تورهای آموزشی در كشور فيليپين (سومين كشور انگليسی زبان دنيا)، گامی بلند در جهت آموزش مؤثر و تضمينی زبان انگليسی برداشته است.

کلاسهای خصوصی آنلاین آموزش زبان انگلیسی

برگزاری کلاسهای آنلاین برای کسانی‌ که وقت آزاد زیادی ندارند بسیار مفید است.
کالج آموزش زبان QQEnglish، با بیش از ۱۲۰۰ استاد در شیفتهای کاری مختلف، در ۲۴ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته باز بوده و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز  کلاسهای خود را براحتی برگزار نمایید.

تمامی کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish بصورت کاملا خصوصی برگزار شده و هیچ شخص دیگری در کلاس شما نیست، شما تنها با استاد خود در این کلاسها حضور دارید.

این کلاسها با استفاده از اساتید انگلیسی زبان (و نه فارسی زبان) و با متد روز دنیا برگزار میشوند.

برگزاری آنلاین کلاسها به شما این امکان را داده تا از هر نقطه دنیا در این کلاسها حضور داشته باشید.

classroom banner2 - ثبت نام

تور آموزش زبان انگلیسی

در مراکز شماره ۱ و شماره۲ کالج QQEnglish آموزش زبان انگلیسی به صورت كلاسهای خصوصی و گروهی روزانه و آزمونهای منظم ماهانه ترتیب داده شده همچنین امکانات رفاهی و تفریحی مختلفی فراهم گردیده تا شما در محيطی آرام و دلپذیر، فرصت يادگيری زبان انگليسی را از طريق برگزاری كلاسها و هم از طريق حضور در محيط انگليسی زبان داشته باشید.

همچنین در تمام مدت اقامت شما در فیلیپین و محل کالج که در شهر سبو می باشد، شما به صورت حضوری از مشاوره پرسنل فارسی زبان کالج بهره مند خواهید بود.

برای اقامت شما خوابگاه با تمامی امکانات رفاهی و مورد نیاز در نزديكی کالج در نظر گرفته شده و همچنین تمامی غذاها و ميان وعده ها توسط رستوران ژاپنی ما تدارك ديده می شود.

ثبت نام رایگان

رایگان ثبت نام کنید و ۲ جلسه کلاس خصوصی هدیه بگیرید!