ساختمان شماره ۱ کالج QQEnglish

امکانات ساختمان شماره ۱ کالج QQEnglish

ما با ایجاد امکانات متنوع و مختلفی در داخل ساختمان شماره ۱ کالج از قبیل: کلاسهای تک نفره، کلاسهای گروهی، سالن آمفی تئاتر، رستوران، کتابخانه، سالن مطالعه، سایت کامپیوتر، اینترنت وایرلس و … تمامی تلاش خود را به عمل آورده تا شما اقامت دلپذیر و تحصیل لذت بخشی را با ما تجربه نمایید.

ساختمان شماره ۱ کالج QQ English در طبقات ۷، ۸، ۹ و ۱۰ مجتمع Skyrise 4 بوده که هر طبقه دارای مساحت تقریبی ۱۸۵۰ متر مربع می باشد.

این ساختمان در I.T Park و در مرکز شهر سبو قرار داشته و لازم به ذکر است که سبو دومین شهر بزرگ فیلیپین می باشد.

همچنین در اطراف کالج تمامی امکانات فراوانی از قبیل رستورانهای مختلف بین المللی، کافی شاپ، فروشگاه های کیف و کفش و لباس، لوازم الکترونیکی، صرافی، سوپر مارکت، باشگاه ورزشی، استخر و … می باشد.

لازم به ذکر است که دفاتر شرکت های بزرگ دنیا مانند Facebook ،Google ،JP Morgan و NEC هم داخل I.T Park و در نزدیکی کالج می باشد.

بازارها و مراکز خرید بسیار زیادی نیز در حوالی کالج QQ English و I.T Park قرار دارند و شما از لحاظ دسترسی به دیگر نقاط شهر سبو مشکلی نداشته و می توانید در حدود ۵ دقیقه (با تاکسی) از کالج به مراکز خرید بزرگ برسید.

ساختمان شماره ۱ کالج QQ English با توجه به معماری منحصر به فرد آن مسلط به شهر و از لحاظ مناظر می توان گفت که تمام شهر در زیر پای شما قرار دارد. به طوری که می توانید مردم، ترافیک داخل شهر، دریا، جنگل و یا حتی کوهها را نیز ببینید.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با پرسنل فارسی زبان ما از طریق تلفن تهران: ۴۴۰۳۲۴۶۴-۰۲۱ داخلی ۱ و یا Skype ID: QQE-MAHMOOD تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با ایمیل آدرس Mahmood@qqeng.com نیز مکاتبه نمایید.