آموزش آنلاین زبان چه مزیتهایی دارد؟

مناسب افراد پرمشغله

برگزاری کلاسهای آنلاین برای کسانی‌ که وقت آزاد زیادی ندارند بسیار مفید است. زیرا کالج آموزش زبان QQEnglish، با بیش از ۱۰۰۰ استاد در ۴ شیفت کاری مختلف، در ۲۴ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته باز بوده و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز  کلاسهای خود را براحتی برگزار نمایید.

2 252 - کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish

کلاس های خصوصی

تمامی کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish بصورت کاملا خصوصی برگزار شده و هیچ شخص دیگری در کلاس شما نیست، شما تنها با استاد خود در این کلاسها حضور دارید.
در نتیجه تمام زمان استاد در کلاس در اختیار شما بوده و شما میتوانید از تمامی دقایق به نحو احسن استفاده نمایید.

1 252 - کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish

کم هزینه و آسان

شما به آسانی و در مدت زمانی کوتاه و حتی با هزینه بسیار کمتر از کلاسهای خصوصی دیگر (حتی کلاسهایی که از اساتید ایرانی استفاده میکنند) ، قادر به ارتقاء مهارت زبان انگلیسی خود میباشید. نکته: کلاسها با استفاده از اساتید انگلیسی زبان (و نه فارسی زبان) و با متد روز دنیا برگزار میشوند.

3 252 - کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish

بی نیاز به جای مشخص

برگزاری آنلاین کلاسها به شما این امکان را داده تا از هر نقطه دنیا در این کلاسها حضور داشته باشید.
فقط کافیست که به اینترنت مناسب دسترسی داشته ، قبل از زمان شروع کلاس سیستم Classroom را تست نمایید تا استاد بتواند در ساعت رزرو شده کلاس با شما تماس بگیرد.

4 252 - کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish

دوره ها و شیوه های تدریس

تمام آن چیزی که برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی نیاز دارید

1
2
3
needs - کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish
1

اینترنت مناسب برای برقراری ارتباط از طریق موبایل یا رایانه

2

هدست مناسب برای صحبت کردن و شنیدن صدای استاد

3

نصب برنامه اسکایپ بر روی موبایل یا رایانه و ساختن آی دی در آن

  • یک کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و یا تبلتی که به هدست مجهز باشد.
  • یک اینترنت مناسب برای برقراری ارتباط جهت آموزش آنلاین زبان انگلیسی .

اسکایپ چیست؟

نرم افزار چت رایگان و مشهوری است که امکان گفتگو صوتی و تصویری را از طریق اینترنت و آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای شما فراهم میکند.

این برنامه نرم افزار اسکایپ از کیفیت بسیار بالایی در انتقال صدا و تصویر برخوردار میباشد. 

143 1030x515 - کلاسهای آنلاین کالج QQEnglish

سوالات متداول

کالج QQEnglish چه خدماتی را ارائه می دهد؟

QQEnglish کالج  یک آموزشگاه آنلاین و حضوری زبان انگلیسی بوده که کلاسهای آنلاین را از طریق “تلفن اینترنت”  یا همان “اسکایپ”  به صورت کاملا خصوصی و با اساتید انگلیسی زبان فیلیپینی برگزار می کند.

آیا میتوانم بصورت آزمایشی از کلاسها استفاده کنم؟

بله. هر کاربر جدید میتواند دوبار از جلسات رایگان کالج استفاده کند. در جلسه اول شما تعیین سطح شده و در جلسه دوم، با توجه به سطحی که در تعیین سطح بدست آوردید کتاب و دوره آموزشی مناسب را پیشنهاد می دهیم.

آیا برای عضویت در وب سایت باید مبلغی پرداخت کنم؟

خیر، “عضویت در وب سایت” ما کاملا رایگان است.همچنین پس از عضویت در وب سایت شما می توانید از دو جلسه رایگان ما نیز استفاده کنید.

بعد از ثبت نام و برای استفاده از کلاس تعیین سطح چه کاری می بایست انجام دهم؟

جهت تایید ثبت نام و هماهنگی برگزاری کلاس تعیین سطح رزرو شده، منتظر دریافت تماس از طرف پرسنل فارسی زبان باشید. در صورتی که تماسی دریافت ننمودید، لطفا تا ۲ ساعت قبل از شروع کلاس تعیین سطح و جهت اطمینان از وضعیت تماس در اسکایپ و همچنین توضیح مختصری در مورد نحوه برگزاری کلاس، با آیدی اسکایپ QQ.ENGLISH و یا شماره تلفن ۴۴۰۳۲۴۶۴-۰۲۱ تماس  گرفته تا هماهنگی برگزاری کلاس توسط پرسنل فارسی زبان انجام گردد.

هر کلاس چند دقیقه می باشد؟

استاندارد کلاس های ما به صورت ۲۵ دقیقه ای و یا ۵۰ دقیقه ای میباشد. در صورتی که ۲ یا ۳ جلسۀ ۲۵ دقیقه ای را به صورت پیوسته و با یک استاد رزرو کنید،زمان کلاس به ۵۰ یا ۷۵ دقیقه تبدیل میگردد.

  • لطفا قبل از شروع تدریس، درباره زمان استراحت مابین کلاسها و یا استفاده از همه آن در پایان کلاس ها با استاد صحبت کنید.

کلاسها در چه ساعت هایی برگزار می شوند؟

در حال حاضر کلاسها در تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز برگزار میشوند. شما بدن محدودیت و در هر ساعتی که تمایل داشته باشید میتوانید از کلاسها استفاده کنید.

از چه راه هایی می توانم هزینه کلاس ها را پرداخت نمایم؟

شما میتوانید هزینه کلاس ها را به ریال از ایران و از طریق کارت های بانکی متصل به شتاب و یا از خارج از ایران و به دلار  و از طریق پی پال و یا کارت های اعتباری (Master card, Visa card) پرداخت نمایید.

آیا مبتدیان نیز میتوانند از کلاسها استفاده کنند؟

بله. در کالج QQEnglish، دوره ها و اساتید ویژه و مخصوص مبتدیان را داریم که این اساتید با استفاده از روشهای نوین و ویژه مانند لب خوانی، نمایش عکس و یا نوشتن بر روی تخته مطالب را به زبان آموزان مبتدی براحتی تفهیم می نمایند. همچنین ما در فیلیپین و ایران همکاران فارسی زبان ایرانی داریم که ایشان میتوانند به زبان فارسی نیز به شما کمک کنند.