چگونگی استفاده از کلاس آزمایشی رایگان

گام اول: عضویت در سایت

در ابتدا فرم عضویت رایگان را از منوی بالای همین صفحه (ثبت نام در کلاس رایگان) بصورت کاملا رایگان تکمیل نموده و سپس کلاس تعیین سطح را با توجه به زمان و تاریخ مورد نظر خود انتخاب و رزرو نمایید.

گام دوم: ارتباط با بخش پشتیبانی

جهت تایید ثبت نام و هماهنگی برگزاری کلاس رزرو شده، منتظر دریافت تماس از طرف پرسنل فارسی زبان باشید. در صورتی که تماسی دریافت ننمودید، لطفا تا ۲ ساعت قبل از شروع کلاس تعیین سطح و جهت اطمینان از وضعیت تماس در اسکایپ و همچنین توضیح مختصری در مورد نحوه برگزاری کلاس رایگان، با آیدی اسکایپ QQ.ENGLISH و یا شماره تلفن ۴۴۰۳۲۴۶۴-۰۲۱ تماس گرفته تا هماهنگی برگزاری کلاس توسط پرسنل فارسی زبان انجام گردد.

  • نکته: توجه داشته باشید که فقط برای هماهنگی کلاس تعیین سطح میبایست مراحل گفته شده فوق را انجام دهید و برای کلاسهای دیگرتان میتوانید فقط ۱۰ دقیقه قبل از کلاس در اسکایپ آنلاین شوید.

گام سوم: برگزاری کلاس تعیین سطح

پس از پایان برگزاری کلاس تعیین سطح و مشخص شدن نقاط ضعف و قوت زبان انگلیسی خود، لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس گرفته تا اطلاعات دریافتی از استاد را برای شما توضیح داده و همچنین کتاب و برنامه درسی مناسب و مورد نیاز را برای رفع نقاط ضعفتان را به شما معرفی نمایند. ضمنا شما میتوانید با کمک و مشاوره ایشان، برای شارژ حساب، برنامه ریزی و رزرو کلاسها با استاد مناسب سطحتان اقدام نمایید

  • نکته: توجه داشته باشید که فقط ۱ هفته پس از پایان تعیین سطح، برای رزرو و استفاده از کلاس رایگان دوم وقت داشته و پس از آن امتیاز استفاده از این کلاس از بین می رود.

تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از کلاسهای آنلاین شامل:

۱-  کامپیوتر و یا لپ تاپ سالم و متصل به اینترنت پرسرعت
۲-  هدست و میکروفون و بلند گو
  • به شما پیشنهاد می کنیم که از وب کم هم برای یادگیری بهتر استفاده نمایید.
  • برای برگزاری کلاس تعیین سطح، اتصال از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر متصل به اینترنت پرسرعت الزامی می باشد.
همچنین شما می توانید از iPad، انواع تبلت و یا گوشی های هوشمند تلفن همراه برای شرکت در کلاسها استفاده نمایید، اما لطفا در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از اینگونه دستگاهها، هیچگونه تضمینی در برگزاری کلاس ها با کیفیت بالا وجود ندارد، به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای شرکت در کلاسهای آنلاین از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده نمایید.
  • در ایران و مخصوصا در شهرستانها، اینترنت ۳G و یا ۴G در تلفن های همراه به هیچ وجه مناسب برگزاری کلاسهای آنلاین نمی باشد.