چگونه از کلاسهای کالج استفاده کنیم؟

 

 

گام اول:

 پس از اتمام کلاس تعیین سطح و در صورت علاقمندی به ادامه کلاسها، میبایست حساب کاربری خود را شارژ نمایید (امتیاز خریداری کنید). برای شارژ و خرید امتیازات مورد نیاز، ابتدا میبایست وارد حساب کاربری خود شده (ورود اعضاء) و سپس بر روی گزینه خرید امتیازات کلیک نمایید.

 

گام دوم:

 پس از انتخاب پکیج مورد نظر خود، برای پرداخت به دلار و از خارج از ایران میتوانید از طریق “Paypal” (در صورتیکه میخواهید از طریق Credit Card خرید نمایید نیز میبایست این گزینه را انتخاب کنید) و برای پرداخت به ریال و از داخل ایران میتوانید از گزینه “خرید ریالی” استفاده نمایید.

  • نکته: جهت خرید از طریق پی پال و یا کارت اعتباری،لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس حاصل نمایید.

گام سوم: 

پس از خرید امتیاز و شارژ حساب کاربریتان (معمولا تا ۴۸ ساعت کاری بعد از خرید، حساب کاربریتان شارژ و امتیاز واریز میگردد و میتوانید کلاسهای کالج را استفاده نمایید)، لطفا از قسمت نمایش برنامه، تنظیمات مورد نظرتان را انجام و بر روی گزینه جست و جو کلیک نمایید. سیستم اساتید در دسترس برای زمان جستجو شده را نمایش داده و شما میتوانید اساتید را به ترتیب ارزش گذاری دانشجویان ملاحظه فرموده و کلاس خود را با ایشان رزرو نمایید. همچنین با کلیک بر روی عکس استاد میتوانید وارد برنامه کلاسهای کالج ایشان شده، تمامی کلاسهای خالی، ساعات شروع و اتمام شیفت کاری و نظرات دانشجویان دیگر در مورد ایشان را ملاحظه بفرمایید.

 

  • نکته: در صورت نمایش ندادن استاد دلخواه شما در لیست، این بدان معنیست که ایشان در زمان جستجو شده کلاس خالی نداشته و یا این زمان در شیفت کاری ایشان نمیباشد. لطفا تنظیمات زمان را به ۲۴ ساعته تغییر داده و دوباره جستجو و یا با پرسنل فارسی زبان تماس حاصل نمایید.
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اساتید کالج میتوانید از داخل برنامه کلاسی استاد، اطلاعات پروفایل ایشان را مطالعه و یا با پرسنل فارسی زبان ما تماس حاصل نمایید.

شماره تماس تهران: ۴۶۴ ۳۲ ۴۴۰ -۰۲۱

ساعت کاری شرکت: ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته

ساعات کاری پرسنل فارسی زبان: همه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به وقت تهران

تماس با پرسنل فارسی زبان از طریق اسکایپ آیدی: QQ.ENGLISH

ایمیل: Info_Iran@qqeng.com