روش برگزاری یک کلاس آنلاین

کلاس آنلاین کالج آموزش زبان انگلیسی QQEnglish، از طریق Classroom و به صورت کاملا خصوصی با اساتید انگلیسی زبان فیلیپینی(غیر ایرانی) برگزار می گردند. کالج به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی ایام هفته باز بوده که این به دلیل دارا بودن بیش از ۱۲ نمایندگی در سراسر دنیا، از کشورهای ژاپن، چین، کره جنوبی، ایران، عربستان، روسیه، برزیل، تایوان، ویتنام و غیره می باشد. در حال حاضر کالج دارای بیش از ۱۰۰۰ استاد بوده که به دلیل اختلاف ساعات زمانی کشورهای نامبرده فوق، ایشان در ۴ شیفت مختلف کاری تمامی ۲۴ ساعت شبانه روز را کاور می کنند تا زبان آموزان عزیز قادر باشند در هر ساعاتی از شبانه روز که خواستند از کلاسهای ما بهره‌مند گردند.

تمامی دوره های مورد استفاده در QQEnglish، توسط هیئت علمی ما (که از دانشگاههای کمبریج و آکسفورد انگلستان میباشند) بصورت اختصاصی و بر اساس جدیدترین و بروزترین متد زبان انگلیسی دنیا تهیه شده است.

 • آمادگی برای شروع درس

  در ۲ یا ۳ دقیقه ابتدایی کلاس، استاد با سلام و احوالپرسی و سوالات کوتاه مثلا در مورد آب و هوا و یا کارهای روزمره انجام شده، شما را برای تغییر حالتتان از فارسی به انگلیسی آماده میکند.

 • معرفی‌ درس و شروع تدریس

  در صورت لزوم و طبق صلاحدید و نظر استاد، ایشان مطالبی را از دروس قبلی یادآوری و مجددا تمرین کرده و سپس با معرفی درس جدید، تدریس را شروع مینماید.

 • تمرین و ممارست

  علاوه بر گرامر، کلمات، جملات، اصطلاحات و عبارات جدید نیز در کلاس توسط اساتید تدریس میگردد که آنها شامل تمامی موارد کاربردی مورد نیاز زبان آموز در مکالمات روزمره میباشد. تمرین و ممارست و مکالمه زیاد بهترین شیوه یادگیری زبان انگلیسی میباشد.

 • پایان کلاس

  در پایان کلاس، استاد پس از تعیین تمرین در منزل برای درس تدریس شده(جهت هماهنگی و دریافت تمرین در منزل از استاد، لطفا با پرسنل فارسی زبان هماهنگی نمایید)، خداحافظی نموده و کلاس پایان می یابد.

نتایج حاصل شده از استفاده کلاس آنلاین

یکی از امتیازات ویژه کلاسهای خصوصی این است که تمام زمان استاد در کلاس آنلاین، در اختیار شما بوده و شما میتوانید از تک تک دقایق کلاس به بهترین نحو ممکن استفاده نمایید. در این کلاسها نیاز نیست که مانند کلاسهای عمومی منتظر  وقت مناسب برای مطرح کردن سوال خود باشید بلکه، تمامی وقت و توجه استاد کاملا معطوف به شما بوده تا مشکلات و نقایص زبان انگلیسی شما را بر طرف نماید.

همین الان میتوانید با استفاده از کلاس آنلاین آزمایشی رایگان کیفیت کلاس های ما را تست کنید