هیچ کتاب آموزشی برای آموزش آنلاین وجود ندارد.

RaikoSanstory17 - فصل هفدهم: به مدت دو سال هر روز ساعت 5 صبح بیدار شدن

دزیره برای بحث در مورد یک کتاب آموزشی نزد من آمد: “رایکو، نمی توانم از آن استفاده کنم”

“کتب آموزشی که ما در حال حاضر استفاده می کنیم، برای درس های گروهی ساخته شده است. فقط در برنامه آموزش حضوری می توانیم با آن کار کنیم زیرا درس هایمان را به صورت خصوصی انجام نمی دادیم. اما در برنامه آنلاین این کتاب ها به کار نمی آید. “

در کالج کره ای ها، آنها از کتاب آموزشی به نام “ساید بای ساید” و “اینترچنج” استفاده می کردند. این کتابها در رتبه بندی جهانی جایگاه خوبی دارد برای همین از آنها استفاده کردیم، اما برای تدریس آنلاین گزینه خوبی نیستند.

زت به من گفت: “متاسفم، رایکو. اما این کتاب آموزشی دارای جملات فراوانی است که برای کلاس های گروهی مناسب است و استفاده از آن در کلاس های خصوصی آنلاین مقدور نیست”.

و میا اضافه کرد: “وقتی به دانشجویان کره ای می رسیم، به جای یادگیری زبان انگلیسی، بیشتر می توان گفت که آنها سعی می کنند سطح فعلی انگلیسی خود را حفظ کنند. این کتاب آموزشی برای دانشجویانی که برای اولین بار بصورت اینترنتی در کلاس شرکت میکنند مناسب نیست.”

برنامه های مکالمه انگلیسی آنلاین، برمبنای آموزش دو نفره قرار دارد، بنابراین تدریس کتاب های درسی که مناسب کلاس های گروهی است، نه تنها دشوار است، بلکه در بهبود سطح انگلیسی دانشجویان نیز بی اثر است.

هیچ کتابی وجود ندارد که مناسب یادگیری آنلاین باشد. مکالمه انگلیسی آنلاین روش جدیدی بود در نتیجه نمی توانستیم از آن کتابها استفاده کنیم. به هر صورت من خوشحال بودم که هیچ کتابی برای برنامه ما وجود ندارد. معنی اش این است که کالجی که ما راه انداختیم، هیچ جای دیگری در دنیا وجود ندارد. کم کم داشتم متوجه می شدم که چرا مکالمه آنلاین انگلیسی تا این حد دشوار است. بلافاصله بر روی نوشتن کتاب آموزشی که مناسب آموزش خصوصی و آنلاین باشد کار کردم.

بخوانید  امتحان کردن روش خدمات پیک موتوری:

اشتباه بزرگی بود که فکر می کردم درست کردن این کتاب آسان است. من از یک دانشگاه در فیلیپین دیدن کردم و از بسیاری از استادان زبان شناسی مشورت گرفتم ولی با این همه کار بسیار سختی بود. امکان ایجاد یک کتاب درسی که گرامر، واژگان و اصطلاحات را از طریق مکالمه پوشش دهد و در عین حال سطح مهارت زبانی را نیز افزایش دهد اصلا راحت نبود. توانستم مجموعه ای از مکالمات روزمره را که براساس سطح زبان مرتب شده بودند، به دست آورم، اما باز هم نمی توانست جایگزین یک کتاب آموزشی شود.

ادامه دارد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *