شخص ثالث در مکالمه دو نفره

شخص ثالث در مکالمه دو نفره

از آن زمان ۲ سال طول کشید تا یک کتاب درسی برای برنامه آنلاین ایجاد کنیم. اساتید فیلیپینی نمیتوانستند این کار را انجام دهند، بنابراین آقای میوزاوا، که بسیار مشهور است و در مدرسه ی آموزشی مشهوری در ژاپن تدریس می کرد، به مدت ۲ سال در ساعت ۵ صبح بیدار شد تا کتاب مورد نظر را برای آموزش از طریق مکالمه بنویسد.

ما توانستیم بر این چالش بزرگ غلبه کنیم. این کتاب، کتابی تحول ساز است که به دانشجو اجازه می دهد همه چیز را از طریق مکالمه یاد بگیرد. در مکالمه دانشجو و استاد، از فرد اول و دوم استفاده می کنید. اما شخص ثالث چه جایگاهی دارد؟ فرم چندگانه آن چگونه است؟ کتابی که آقای میوثاوا نوشته است، همه اینها را شامل می شود، از جمله زمان گذشته، آینده، ضمایر نسبی و هر چیز که به دستور زبان مربوط می شود.

سالها تجربه این استاد که بیش از ۳۰ سال زبان انگلیسی تدریس نموده است در این کتاب آموزشی جای داده شده است. با آقای میوزاوا مکالمه ای به یاد ماندنی داشتم.

او گفت: “آقای. فوجیوكا، زمانی كه من در مدرسه پیش دبستانی مشغول به كار بودم، فعالیتم خصوصی بود. روش های تدریسم مجاز نبود که در خارج از مدرسه به اشتراک گذاشته شود و من هرگز آن ها را با هیچ کس دیگری در میان نگذاشتم. اما از زمان بازنشستگی من در شهر سبو، می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا روش های تدریس را با مردم این کشور به اشتراک بگذارم. ” اطلاعات درون کتاب دستورالعمل اساتید که آقای میوزاوا ایجاد کرده است سه برابر بیشتر از اطلاعات کتاب درسی دانشجویان است. روش های تدریس آقای میوزاوا همه درون این کتب قرار داده شده و من آن را گنجی باارزش می دانم.

بخوانید  هفت بانوی سامورایی

کتاب مقدماتی آقای میوزاوا، مختص دانشجویان سال اول راهنمایی تا دانشجویان دانشگاهی که برای اولین بار انگلیسی را یاد می گیرند و نمرات TOEIC آنها ۵۰۰ یا کمتر است، می باشد. بعدها آقای میوزاوا مواد آموزشی اضافه کرد که از آن طریق با استفاده از مکالمه های دو نفره، می توانید برای آزمون TOEIC آماده شوید. این مختص دانشجویانی است که TOEIC با نمرات ۵۰۰ یا بیشتر دارند. مدارس دیگری وجود دارند که آمادگی آزمون TOEIC را دارند، اما اغلب آنها فقط مشکلات گذشته در تست زنی دانشجو را حل می کنند. کتاب آقای میوزاوا کتابی نیست که فقط تکنیک های تدریس را نشان می دهد و یا اینکه فقط استاد سوالات را با دانشجو حل می کند. این یک کتاب درسی است که واقعا مهارت مکالمه دانشجو را بهبود می بخشد و در عین حال، نمره آزمون دانشجو را نیز افزایش می دهد. این یک شاهکار است که آقای میوزاوا، که نمره کامل در آزمون TOEIC دریافت کرده است و به عنوان یکی از برجسته ترین اساتید کلاسهای آمادگی TOEIC شناخته می شود، سالها تجربه خود را برای نوشتن کتاب به کار گرفته است.

امروزه از برنامه های آموزشی آقای میوزاوا، مبانی QQE و QQE TOEIC برای برنامه های مکالمه انگلیسی آنلاین و برنامه آموزش حضوری استفاده می کنیم.

 

ادامه دارد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *