میانبر ی وجود ندارد

چیزی که آموختم این است که وقتی بخواهیم مهارتی را فرا بگیریم، راه میانبر یا کوتاه وجود ندارد. ۷ استاد ارشد کالج اساتیدی بودند که در یک کالج آموزش انگلیسی کره ای تدریس می کردند، اما آموزش آنلاین از طریق مانیتور، کاملا متفاوت بود. این زنان باید مهارت های لازم را از مرحله اول یاد بگیرند. واضح بود که آنها نمیتوانند از تجربه گذشته خود در این پلتفرم جدید استفاده کنند، بنابراین تصمیم گرفتم تجزیه و تحلیل کنم و تحقیقاتی را انجام دهم که دو برنامه آنلاین و برنامه آموزش حضوری کاملا متفاوت از یکدیگر باشند.

برنامه های مکالمه آنلاین از رایانه استفاده می کنند، بنابراین مزایای زیادی وجود دارد که هرگز در برنامه های آموزش حضوری در فیلیپین نبوده است. منابع زیادی در اینترنت وجود دارد و زمانی که دانشجویان سؤالی را مطرح می کنند که پاسخ آنها را فورا نمی دانند، می توانند به سرعت از طریق اینترنت آن را ببینند و به سوال پاسخ دهند. آنها همچنین می توانند به تلفظ زبان بومی گوش دهند. کلاس ها از طریق ویدئو انجام می شود، بنابراین دشوار است بشود ارتباط احساسی بین استاد و دانشجو برقرار کرد. لازم است تکنیک های مورد استفاده برای برنامه های آموزش حضوری در فیلیپین را دور بریزیم و روند آزمون و خطا را آغاز کنیم.

زت گفت: “دزیره حق با تو بود. استفاده از تکنیک فایده ای ندارد. من تمام انواع تکنیک ها را امتحان کردم، اما مهمترین کار این است که با شور و انگیزه قوی تدریس کنیم. “

بخوانید  فصل هفتم: تصمیمی که هرگز نمی‌توانستم از آن برگردم

گیل اضافه کرد: “حتما از چت روم استفاده کنید. هرکاری که می توانید بکنید تا درس را برای دانشجو قابل درک کنید. “

نورین گفت: “ما هم باید واقعا به آنچه دانشجویان می گویند گوش بدهیم. در آموزش آنلاین، آسان است که بخواهید به شیوه ای یک طرفه تدریس کنید، اما باید بهترین تلاش خود را برای ایجاد ارتباط با دانشجویان و صحبت کردن با آنها نیز انجام دهید “.

هیچ جواب مشخصی وجود نداشت. تنها گزینه ای که در اختیار داشتیم، “پیگیری” بود و اینکه به آرامی مهارت های درست را در این راه توسعه دهیم. روش واحدی برای کسب مهارت وجود ندارد. بلکه باید به آرامی از طریق آزمون و خطا، مهارت لازم را کسب کرد.

 

 

ادامه دارد ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *