رسیدن به راهی که جواب می دهد

RaikoSanstory22 - فصل بیست و دوم: فروش همه دارایی ام در توکیو و تبدیل آن به پزو

همانطور که آقای مالاگوتی اظهار داشت، دلایل زیادی وجود داشت که ایده برنامه آموزش حضوری را کاملا رد می کرد، اما در حال حاضر، همه کاری که باید انجام دهیم این است که راهی پیدا کنیم که بتوانیم قدم به قدم جلو برویم.

اول از نظر جنبه مالی. هیچ راهی وجود نداشت که از بانک های ژاپنی برای یک کالج در خارج از کشور وام گرفت. بنابراین، تنها راه جمع آوری پول، فروش چیزهایی است که می توانیم بفروشیم. من در طبقه بالای یک مجتمع آپارتمانی در شیبویا زندگی می کردم، جایی که آسمان خراش های شینجوکو از بالکن خودنمایی می کنند.

از ۴۵ سالم گذشته بود و هنوز هم مجرد بودم، دلیل زیادی برای خرج کردن زیاد نداشتم مگر برای موتور سیکلت ها، بنابراین مقداری پس انداز داشتم. کم کم داشتم مدیریت دارایی هم انجام می دادم، چون درآمد نسبتا خوبی داشتم.

تصمیم گرفتم همه اینها را بفروشم. تصمیم محکمی گرفتم تا گزینه های زیر را انجام دهم:

  • همه اموالم را به پزوی فیلیپین تبدیل کنم.
  • خانه ام را در توکیو بفروشم و در شهر سبو زندگی کنم.
  • تا زمانی که موفق نشدم به خانه برنگردم.

۷  استاد ارشد در فیلیپین قسم خوردند که همراه من باشند. متوجه شدم که نیمی از آنچه آنها برای من انجام دادند را برایشان نکردم. تصمیم گرفتم تمام پول هایم را برای برنامه گفتگوی آنلاین انگلیسی و آموزش حضوری در فیلیپین بسوزانم.

معاون خودم در شرکت خدمات پیک موتوری را رئیس کردم و از او خواستم به سبو بیاید. مالکان همه کالج های مکالمه انگلیسی موفق که توسط کره ای ها مدیریت می شدند، در شهر سبو زندگی می کردند و شب و روز کار می کردند. پرداخت پول و مدیریت از راهی دور، از توکیو هیچ فایده ای برای برنده شدن در برابر رقبای ما ندارد.

بخوانید  فصل هفدهم بخش سوم : کودکان گریان

مقدار سرمایه گذاری که لازم بود این بار انجام دهیم، نسبت به ریسک های گذشته کاملا متفاوت بود. کسب و کارهایی هم که با آن ها در حال رقابت بودیم، همه و همه توسط تحصیل کرده ها اداره می شد.

کالج هایی که چندین میلیون ین ژاپن در آنها سرمایه گذاری شده بود قادر به پذیرش حدود ۵۰۰ تا ۶۰۰ دانشجو برای آموزش حضوری بودند. ما هیچ راهی برای تهیه چنین بودجه ای نداشتیم، بنابراین مجبور بودیم راهی دیگر برای تطبیق پیدا کنیم. ایده های بزرگ که برای کالج در سر داشتیم عبارت بود از:

  • گرمی و سرزندگی مردم آسیا را به دنیا برسانیم و با قدرت زبان انگلیسی به تغییر زندگی ها کمک کنیم.
  • با ترکیب برنامه مکالمه انگلیسی آنلاین و برنامه آموزش حضوری در فیلیپین کالجی بسازیم که به معنای واقعی سطح زبان انگلیسی را بهبود ببخشد.

 

ادامه دارد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *