قویترین متد در جهان، متد کلن

روش کالن روش ورزشی

یک کالج مکالمه زبان در لندن وجود دارد که شهرت عجیبی دارد. این کالج یک کالج بسیار خسته کننده است، اما اگر می خواهید به سرعت انگلیسی خود را بهبود ببخشید، می توان گفت جای ارزشمندی است. در این کالج روش کالن اختراع شد، که مبتنی بر رویکرد زبان شنیداری است. روش کالن براین شعار استوار است که قادر است سطح زبان انگلیسی شما را ۴ برابر سریعتر از روش های عادی افزایش می دهد. به طور متوسط ​​۳۵۰ ساعت طول می کشد تا برای امتحان کمبریج آماده شد، اما با روش کالن، شما می توانید آن را به ۸۰ ساعت کاهش دهید. میزان پذیرش برای کسانی که تحت روش کالن آموزش می بینند ۹۵٪ است. این روش در بیش از ۳۰ کشور (بیشتر در اروپا) و حدود ۴۰۰ کالج زبان تایید شده است. حتی تعداد قابل توجهی از مردم ژاپن در مورد آن آگاهی دارند.

من تصمیم گرفتم که از روش کالن برای برنامه های آموزشی کالج نیز استفاده کنم، اما ارتباط مناسبی نداشتم. هرچقدر سعی می کردم نمی توانستم از سبو به آنها وصل شوم، این کار فایده ای نداشت، که شرایطم در زمان اداره شرکت خدمات پیک موتوری ام به یادم آمد. در آن زمان، با صحبت کردن با افراد به صورت شخصی و با کلمات خودم توانستم روابط غیرمنتظره ای را ایجاد می کنم. در نتیجه حتی اگر چیزی هم بدست نمی آوردم باید میرفتم. بخاطر تأخیر در تهیه کتاب های درسی نگران بودم، بنابراین تصمیم گرفتم که با پرواز به لندن بروم.

ساختمان های شگفت انگیز و تاریخی در خیابان آکسفورد که مغازه های سوغاتی متعدد داشت، وجود داشت. ۲ ساختمان وجود داشت، یکی برای کلاس و یکی برای مدیریت بود، و یک ساختمان دیگر بین آنها وجود داشت. می دانستم که درخواست من غیر منطقی است، اما بلافاصله با یک سرنوشت غیر منتظره در آنجا مواجه شدم. اگر چه قرار از پیش تعیین شده نداشتم، توانستم با رئیس آنجا ، آقای تام، و برادرزاده آقای کالن، یعنی آقای چارلز ملاقات کنم. آنها به شدت شگفت زده شدند وقتی به آنها گفتم یک کالج مکالمه انگلیسی آنلاین در فیلیپین دارم. آنها صبورانه به حرف های من گوش کردند و من با آنها درباره اندیشه هایی که در مورد مواد آموزشی کالج داشتم صحبت کردم.

بخوانید  فصل شانزدهم: به بچه ها یاد بدهیم

سپس آنها مرا به شام در یک کلاب مخصوص اعضا دعوت کردند. جای معروفی بود و وینستون چرچیل هم قبلا عضو آن بود. این کلاب درون یک ساختمان تاریخی در وسط لندن قرار داشت، اما بر روی در ورودی علامتی وجود ندارد. پس از وارد شدن، یک پیش خدمت به استقبال از شما می آید و نام شما را صدا می زند. پس از تحویل کت به پیشخدمت و رفتن به داخل، یک فضای موزه مانند جلویتان پدیدار می شود. بعد از گذشتن از آن مکان سالن غذاخوری است. البته، در منو هیچ قیمتی ذکر نشده بود. میزبان سفارش شما را می نویسد و آن را به گارسون می دهد. غذاها بر روی سینی ها به بر سر میز ما گذاشته شد؛ به حدی خوشمزه بودند که لحظه ای شک کردم در انگلستان هستم. بعد از شام، چای در کتابخانه ای با کتاب های صد ساله در اطرافمان سرو شد.

 

 

ادامه دارد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *