آشنای کسی که آشنای من است، باز هم آشنای من است

تکمیل و شروع از کوچک

خودتان آموزش را شروع کنید، سپس شروع به بررسی کلاس های فارغ التحصیلان جدید کنید، و بعد از آن، یک جلسه بگذارید. کلاس های فارغ التحصیلان جدید همه در فیلم ضبط شد و همه با هم آن را تماشا می کردیم و معلمان با تجربه ضعف ها را مورد انتقاد قرار می دادند. این استراتژی است که ما برای برنامه گفتگوی آنلاین استفاده کردیم.

” باید کارها را درست انجام دهید، حتی اگر در کلاس های آزمایشی تدریس می کنید”.

“حتی اگر آنها پولی پرداخت نکنند، آنها بخاطر ما به فیلیپین آمده اند. پس نباید با بی حالی تدریس کنید. “

“بیایید معلمان مجرب و فارغ التحصیلان جدید را با هم یکجا بگذاریم و به این شکل تدریس کنیم. کلاس های معلم های جدید را ما هدایت می کنیم. “

به همین ترتیب، معلمان جدید و سابق، درس های خود را با هم ترکیب کردند و اینگونه شروع به کسب تجربه کردند.

گروه بعدی فارغ التحصیل ها ۲۰ عضو داشت و اکنون چند نفر از آنها به رهبران تیم تبدیل شده اند. این باعث خوشحالی من است که می بینم اعضای هر تیم با هم در طول زمان پیشرفت می کنند. دنیز فارغ التحصیل جدیدی بود که نمیتوانست یک ساعت با دانشجوی خود صحبت کند اما اکنون یک رهبر موفق است. “استمرار” یک دارایی ارزشمند است.

تا زمانی که مجوز برنامه تحصیل در خارجمان صادر شود، یک سال را به آموزش معلم های جدید اختصاص دادیم. در ماه نوامبر سال ۲۰۱۱، در نهایت مجوزمان را دریافت کردیم. در دفتر ۴۰۰ متری یک کلاس درس ساختیم که بتوان ۳۶ دانشجوی حضوری را در بر بگیرد. همچنین تعداد دانشجویان برنامه آنلاین را افزایش دادیم و ۱۰۰ معلم در هر دو برنامه آموزشی به دانشجویان آموزش می دادند. اگر چه بسیاری از کارها هنوز در مرحله آزمون و خطا بود، اما با این حال کالج ما به تدریج در حال تبدیل شدن به یک کالج واقعی بود.

بخوانید  امتحان کردن روش خدمات پیک موتوری:

دیگر زمان آن رسیده بود که با جدیت سرمایه گذاریمان را شروع کنیم. بخاطر آزمایش های بسیاری که در دفتر ۴۰۰ متری خود انجام دادیم کم کم داشتیم مناسبترین ساختار را برای کالجی که ترکیبی از برنامه آنلاین و حضوری است پیدا می کردیم.

ادامه دارد ….

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *