قویترین متد در جهان، متد کلن

تسلط کامل بر سرعت ۴ برابر

ما بحث خود را ادامه دادیم و خوشبختانه آنها توافق کردند تا یک مربی را از دانشکده کالن به کالج ما در سبو ارسال کنند.

آنها گفتند: “روش کالن باید به درستی انجام شود یا در غیر این صورت، تأثیر مورد نظر را نخواهد داشت. نباید فقط آن را کپی کنید بلکه باید به درستی بر آن تسلط پیدا کنید. ما به شما کمک می کنیم این کار را انجام دهید.”

در نتیجه، مجوز رسمی آموزش روش کالن را دریافت کردیم. ما اولین کالج برنامه گفتگوی آنلاین انگلیسی و همچنین اولین برنامه آموزش حضوری زبان انگلیسی در فیلیپین بودیم که این مجوز را دریافت کردیم.

به نظرم این “سرنوشت” را مدیون تسلط بر توانایی ام در صحبت کردن به زبان انگلیسی هستم. افراد بسیاری هستند که معتقدند برای راه انداختن این گونه کسب و کارها انگلیسی تان باید عالی باشد، اما این درست نیست. ممکن است موقع تعیین شرایط بسیار دقیق در قراردادها انگلیسی عالی لازم باشد، اما اگر ابتدا روابط انسانی برقرار نکنید، هیچ فرصتی برای شروع کسب و کارتان نخواهید داشت. اگر با خود مترجم ببرید نمی توانید به طرف مقابل نزدیک شوید. اگر بتوانید خودتان را با کلمات خودتان بیان کنید، مهم نیست که زبانتان چقدر ضعیف باشد، مسیرهای جدید برای شما باز خواهد شد.

روش کالن یک روش یادگیری انگلیسی است که مانند یک برنامه آموزشی فشرده عمل می کند. این روش بیش از ۵۰ سال در انگلستان استفاده شده است. شعار آنها این است که می توانند تسلط بر مهارت های انگلیسی را ۴ برابر سریعتر از سایر روش ها رشد دهند. ساده بگویم، این روشی است که در آن شما بیشتر اوقات در حال صحبت کردن و گوش دادن هستید.

سبک آموزش فراگیر کالن روشی است که در آن دائما جملات درست تکرار می شود البته با راهنمایی استاد که برای برنامه های ما بسیار مناسب است. هنگامی که یک درس را به پایان می رسانید، احساس خوبی می کنید، مثل زمانی که ورزش می کنید. این روش تقریبا شبیه استراتژی است که وقتی در فیلیپین تحصیل می کردم از آن استفاده می کردم، اما روش کالان موثرتر است و همچنین بطور همزمان قادر به یادگیری دستور زبان، و تلفظ هستید. این روش یادگیری واقعا شگفت انگیز است.

بخوانید  فصل بیست و هشتم: راه انداختن کالج مکالمه زبان

کالج های مکالمه انگلیسی زیادی وجود دارد که به شما می گویند که می توانند مهارت های انگلیسی شما را افزایش دهند، اما من فکر می کنم که تعداد بسیار کمی از آن ها واقعا با نهادهای دولتی کار انجام داده اند.

شخصا، کمی به این شعار متد کالن که می گوید می تواند تسلط بر مهارت های انگلیسی را ۴ برابر سریعتر از سایر روش ها افزایش دهد، شک داشتم بنابراین تصمیم گرفتم تحقیقاتی انجام دهم.

سال گذشته ما با موسسه تمدن و مدیریت از دانشگاه Meiji همکاری کردیم و با روش کالن با ۲۱ دانشجو کار کردیم. آنها ۸۰ ساعت درس دونفره با روش کالن داشتند که از طریق برنامه مکالمه انگلیسی آنلاین ما انجام شد. نتایج حاصل از آن این بود که نمره تست TOEIC به بالای ۱۱۰ امتیاز افزایش یافت. حتی دانشجویی داشتیم که توانست نمره اش را به ۲۵۰ امتیاز افزایش دهد. این روزها، حتی چندین دانشگاه نیز روش کالن را تایید می کنند. در بعضی از مدارس نیز حتی به دانش آموزان توصیه می شود برای تقویت زبان به اساتید فیلیپینی رجوع کنند و در برنامه های مکالمه انگلیسی آنلاین شرکت کنند.

 

 

ادامه دارد…

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *