بهترین اساتید دنیا شویم!

باید در مورد آنچه که برایم شخصا مهم است و همچنین سلاح مناسب برای نبرد فکر کنم. دانستن آن ارزشمند است و باعث می شود بتوانیم مشتریانمان را جذب کنیم ، اما مهمتر از همه، باید به خاطر تیم اساتید من  به آن فکر کنم. باید به طور مداوم با آنها ارتباط برقرار کرد، مثلا در مورد آنچه که میخواهید انجام دهید، بقیه باید چه کنند، و اگر همه چیز درست پیش برود چه چیزی در انتظارمان است. تفاوت بین تیمی که با درک درست از دستورات کار می کنند در مقایسه با تیمی که درکی از مسائل ندارند، از زمین تا آسمان است.

من همچنین معتقدم که اساتیدی که در فیلیپین ملاقات کردم، افرادی هستند که می خواهم تا آخر درکنارشان کار کنم. و قصد دارم بسیاری از آنها را به صنعتگرانی موفق تبدیل کنم. فیلیپین هنوز کشوری بسیار فقیر است. بسیاری از بچه ها در شهرها گدایی می کنند. دادن پول کم به آنها راه حل مسئله نیست. برای ادای دین به این کشور که از آن بهره های بسیار بردم، باید شغل ایجاد کنم. فیلیپینی ها برای خانواده ارزش خاصی قائلند، بنابراین با استخدام تنها ۱ نفر، از حداقل ۱۰ نفر دیگر حمایت خواهم کرد. اگر من ۱۰ نفر را استخدام کنم، تعداد افرادی که تحت حمایت من قرار می گیرند ۱۰۰ برابر خواهد شد. و اگر ۱۰۰ نفر را استخدام کنم، می توانم ۱۰۰۰ نفر را از فقر نجات دهم.

قصدم این است که به نحوی سیستمی ایجاد کنم تا در آن حقوق اساتید قابلیت افزایش داشته باشد. اگر از سیستم هزینه ثابت استفاده می کردم، قیمت همه اساتید یکسان می شد. ولی، سیستم امتیازی که انتخاب کردم، به من اجازه می دهد هزینه را بسته به تخصص و توانایی اساتید تغییر دهم.

بخوانید  فصل هفدهم: به مدت دو سال هر روز ساعت 5 صبح بیدار شدن

یکی از اساتید به من گفت، “رایکو، من یک انگلیسی زبان بومی نیستم. پس نمی توانم مثل یک معلم آمریکایی درآمد بالایی داشته باشم. “

من جواب دادم “این درست نیست،”. “برای دانشجویان، حتی اگر اساتید آنها ژاپنی باشد، ترجیح می دهند به یک استاد حرفه ای  پول بدهند تا کسی که فقط زبان مادری اش انگلیسی است. اگر بطور منظم با سیستم تصحیح و بهبود پیش رفت، می توان رشد مداوم داشت. بیایید با هم رشد کنیم و شما را به بهترین اساتید دنیا تبدیل کنیم. آنوقت می توانید حتی از اساتید آمریکایی نیز حقوق بیشتری بدست آورید. “

امیدوارم در آینده برنامه هایی که در زمینه آموزش انگلیسی ایجاد کردم در دنیا بهترین باشند. در این لحظه بسیاری از اساتید جدید ما در حدود ۲۵۰ ین ژاپن برای هر ۲۵ دقیقه آموزش انگلیسی می دهند درحالی که اساتید با سابقه به قیمت ۱۰۰۰ ین ژاپن تدریس می کنند. البته، اساتید ۱۰۰۰ ینی بسیار محبوب هستند.

حال درباره نقاط ضعف برنامه های آموزش انگلیسی در فیلیپین صحبت خواهم کرد.

ادامه دارد …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *